Koníci 27.března

27. března 2008 v 20:01 | Verča |  Moe jízdy
Dneska jsem byla na koníkách .. Bylla tam Milada,Jirka,Markéta,Karel,Helča,já,Kristýna,Andrejka a Vojtíšek..Nachvilku ještě jedna holka co jezdila půl hodinu na Flekovi a její táta a sestra.. Pak tam byl na chvilku Jirka a jezdil s Vojtíškem v autě..
Já jsem jezdila na Mikýskovi , Aja na Falíkovi a Markéta na Ramozkovi
Miky se hezky sviýně rozešel a Falík taky a o Ramozkovi ani nemluvim.. :-) ... Když byl klusa tak hned koníci naklusali a dokonce hned i Falík..Mikýsek nechtěl projít vodou když byla úhlopříčka tak sem ho pořádně pobízela aby pořádně šlapal a pak to bylo dobrý.. Ramozek udělal u C velký kruh a byl tam asi tak čtvrt hodinky a cválal tam.. Pak bylo přímo a měli sme klusat a Ramuzek se lekl a začal cválat a Markétka ho nemohla udržet tak ho zastavila až pak u Helči..
Falík se zase lekl plachty tak povyskočil...Mikýsek mi začínal cválat a já z něj málem spadla :-) ale urdžela jsem se... To je asi všecbhno zajímavý z jízdárny..a ještě Helča jezdila na Maxovi..ale až po nás
V boxu mi mikýsek šlápl na nohu tak mě to docela bolelo ( a co kdyby mi na ní šlápl ramoz,reflex nebo hebe..) tak to bych asi ... no .. hodně by to bolelo ... .. Pak sme koníky vyčistily a Jirka s Karlem když přijeli z vyjíždky tak vyčistili grevi a mišku a pak šli nakrmit koníky.. Reflex vyhazoval a Ramozek se vzpínal ..
Docela sem čuměla :D ...Tak to je asi všechno z dneška.. Takzatim pááááčkooo .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.