Dnes 23.února

23. února 2008 v 17:59 | Verča |  Moe jízdy
Ahujky.
Dnes se jezdila hodina
Jezdili
Já na Falíkovi
Petra na Ramozkovi
Adéla na Mikym
?? na Flíčkovi
Já a Katka jsme přijeli do stájí v půl druhý ... Nikdo tam nebyl tak jsme se šli pomazlit z Heboušem a Kájou do výběhu .. Chtěla jsem si pohladit Káju jenže ten se furt koukal směrem do lesa .. Najednou Katka začala řikat co bych dělala , kdyby se tam oběvili 2 vlci . Řekla jsem že bych asi rychle nasedla na Hebíka a rychle bych utekla snim pryč :-) Ona řekla že by se pokusila vylést na Káju :-) Pak tam padali různý nápady jako že by sme vylezli na strom , schovali se do budky a nebo že by sme se nechali rostrhat a sežrat . Chvilku sme si povídali o Maxíkovi že by bylo hezký kdyby proti nám cválal a pak si jen lehl a chtěl aby sme si na něj sedli a nebo kdyby si nás čumákem vyhodil na záda ( něco jako slon xD )
Pak za náma přišli kočky tak sme je pohladili a nehali je zase běžet .. Pak jsme slyšeli kňučet něco , co znělo jako pes.. Tak sme za tim zvukem šli .. No on to fakt byl pes ( husstý co :-))A u něj byl Láďa tak nám otevřel stáj a mi sme se šli pomazlit ze zlatíčkama a šli jsme je vyčistit. Byli hodný .Pak přišla Klárka z Helčou . Helča pomohla Katce s čištěním ramozka a Klárka se pustila do Reflexe :-) Pak přišli holky tak se rozdělili koníci , nasedlali se a pak se čekalo ještě na jednu holku ( nwm jakou ) . nepřiššla tak jsem jezdila místo ní .. Vyšel na mě Falík :-)
Šli jsme na jízdárnu nassedla jsem a když Helča zavelila : ,,Krokem chod , na stěně na pravou ruku. " Koníci se svižně rozešli ( dokonce i Falík ).. Když bylo lehkej klus tak Falík vůbec neklusal .. Ani jednou , ani podruhý , ani po třetí , ani po čtvrtý ... Ale po pátý jo a po šestý taky.. Pak se lekl tak trošku naklusal a trošku chtěl cválat tak sem ho hned zastavila ..
Potom tam přišla moje máma a koukala jak jezdim ( trááááápas :-( ).. Nu pak sme čistili koníky a pak jsme se snima fotili .. Rozdávali si telefoní čísla , povídali ,uklízeli stáj atd atd :D..Odjížděli jsme v půl 6 a domů jsme přijeli v 6 :-) Bezva den
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 helča helča | 24. února 2008 v 19:36 | Reagovat

páni verčo ty jsi taak šikovná :-) to čumim a našla jsem to úplnou náhodou..

2 majitelka blogu majitelka blogu | 24. února 2008 v 19:54 | Reagovat

ahojky díky za návštěvu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.