dnešek - hrůza

19. ledna 2008 v 23:02 |  Moe jízdy
Dneska to bylo na koních docela v pohodě až na to jak koníci zlobili .. Hlavně Faluna , tan zase vyhazoval :-( Chudák Monča.. na to že má dnes narozky jí moc hezky dárek nedal :) .. Měla na sobě všechno béžovýho ale hned jak poprvý spadla tak byla fakt uplně černá .. takle ▬ !!

Když si pro ní přijela Markéta tak jí snad ani nepoznala .. Hlavní je že se nikomu nic nestalo ..Ale v jednu chvíli sem myslela že je po Monče :-) (ťuk,ťuk,ťuk ) .. Miky začal vždycky cválat když sme projeli kolem plachty která se nadzvedala ale Klára řikala že se toho nebojí ale jen hledali příležitost si povyskočit... Taky sem se dozvěděla že se Miky bojí vody ...Což sem se trošku divila .. (Trošku víc ) Páč tam všudde byla voda xD.. Tahle hodina utíkala strašně pomalu .. Na to že jindy utíká rychle ... Musim se přiznat , že sem se fakt bála .. A to jen už proto , že Miky skákal jak divej xD ..
I kdybych seděla na Falcovi já , nidky bych lásku ke koním nestratila .. K ježdění pády patřejí .. MUüsí se stim trošku počítat... Hlavně u Faluny :-/
Dobrou noc
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.